Menü Kapat

Mobil Uygulama Geliştirme

Genel Açıklama

En az lise mezunu, temel programlama ve tasarım bilgisine sahip herkese açıktır. Eğitimler haftalık 4 saat çevrimiçi olmak üzere, 8 hafta süresince toplam 32 saattir. Ayrıca verilecek proje ödevleriyle eğitim süresi 64 saat olacaktır.

Eğitim İçeriği

Android ve IOS tabanlı cihazlar için temel ve orta düzey uygulamalar hazırlama

Eğitim Materyalleri Nelerdir?

Uzaktan eğitim kurslarına katıldığınızda, internet üzerinden uzaktan eğitim sistemi ile eğitim materyallerine ulaşabileceğiniz adınıza tanımlanmış kullanıcı adı/şifre oluşturulur ve eposta hesabınıza gönderilir.

Uzaktan eğitim sistemine kullanıcı adı/şifre ile giriş yapıldığında katıldığınız kursa ait ders listesi ve her dersin altında; haftalık olarak uygulamanız tavsiye edilen izlence tablosu, eğitimin temelini oluşturan ders videoları, yazılı kaynaklar (pdf, doc, ppt), tartışma formu, sanal sınıf oturumları, alıştırma soruları yada sınavlar ve ödev içerikleri yer alır.

İzlence tablosunda, herbir hafta için izlenmesi istenen video başlıkları, yapılması istenen ödevler ve sanal sınıf oturumlarının tarih/saat bilgisi yer alır.

Nasıl Kayıt Olurum?

Uzaktan eğitim kursuna katılmak isteyenler, aşağıda belirtilen belgeleri elden veya e-posta ile belirtilen adrese ulaştırarak kayıt yaptırabilirler. Son kayıt zamanı eğitimin başlangıcından 1 gün öncesine kadardır.

Kayıt için grekli belgeler;

İndirim Koşulları;

Banka-Hesap Bilgileri
  • Banka: Vakıflar Bankası
  • Banka Hesap Adı: Trabzon Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü, Vakıflar Bankası (Akçaabat Şubesi)
  • IBAN No: TR87 0001 5001 5800 7308 5419 46
*Dekontun açıklama kısmına "Kursiyerin Adı Soyadı ve T.C. Kimlik Numarası ve UZEM, Mobil Uygulama Geliştirme Kursu Bedeli" yazmayı/yazdırmayı unutmayınız. Eksik açıklama ile yapacağınız ödemeler kayıt işlemlerinizin gecikmesine sebep olabilir. Örnek:
Ad Soyad, 11111111111
UZEM, Mobil Uygulama Geliştirme Kurs Bedeli

1-Belgelrinizi aşağıdaki adrese elden teslim edebilirsiniz.

Trabzon Üniversitesi
Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi F Blok 3. Kat Fatih Kampüsü

Tel: (0462) 455 1261

2.Belgelerinizi aşağıdaki e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Mail içeriğine Adınızı Soyadınızı ve Katıldığınız Kursu yazınız.
Belge gönderebileceğiniz e-posta adresi :uzem@trabzon.edu.tr

*Belgelerinizi gönderdikten sonra 2 gün içerisinde size dönüş yapılmaz ise lütfen belgelerinizin ulaşıp/ulaşmadığını teyit ediniz.

Eğitim Tarihi : _._.2019 - _._.2019

Eğitim Süresi : 8 Hafta

Eğitim Ücreti : 800 TL

Eğitmen : ....

Ön Kayıt Formu

[ninja_form id=4]